Як отримати довідку про несудимість

Сьогодні довідка про несудимість – це офіційний, завірений печаткою папір, що видає міністерство внутрішніх справ країни. Ця довідка підтверджує, що у людини немає судимостей, а також не притягнення громадянина до відповідальності по кримінальних справах. Як правило, така довідка потрібна для влаштування на роботу в держоргани

Як отримати довідку про несудимість?

Щоб замовити довідку про несудимість у Києві, буде потрібно надати такі документи:

  • Громадяни України надають ксерокс громадянського паспорта
  • Громадяни інших країн повинні надати офіційний переклад свого документа українською мовою, завірений у нотаріуса

Довідка про несудимість в Україні

Для отримання документа, громадянин повинен подати вищезазначену заяву. Отже, щоб отримати довідку про несудимість, буде потрібно заповнити бланк. Зверніть увагу, що бланк повинен бути виконаний за формою ІП-1. У ньому вказуються наведені всі персональні дані громадянина. Якщо бажаючий замовити довідку про несудимість громадянин, раніше був судимий, він повинен пред’явити рішення суду або довідку про звільнення для підтвердження, що судимості немає.

Де отримати довідку про несудимість?

Щоб отримати документ про несудимість в Києві, потрібно звернутися в спеціальний відділ Міністерства внутрішніх справ. Отримати жаданий документ можливо Департаменті інформаційних технологій МВС України за адресою: м Київ, вул. Академіка прочанин, 10.

Перш, ніж купити довідку про несудимість, законодавець вимагає заплатити гроші за державні послуги. Вартість довідки буде варіюватися від того, як терміново потрібно її отримати. З паспортом (+ копія) і платіжкою можна звертатися за отриманням бланка заяви.

Довідка про несудимість терміново

Якщо є необхідність отримати такий документ терміново, слід мати на увазі, що у відділі інформаційних технологій доведеться простояти довгі черги і бажано приходити якомога раніше, до відкриття відділення. Таким чином, можна буде зайняти чергу в числі перших.

documenti.kiev.ua