Недійсний закордонний паспорт

Він може стати таким, якщо був оформлений без дотримання всіх правил та інструкцій , які існують сьогодні , і які базуються на українському законодавстві . Оформлення закордонного паспорта або біометричного паспорта починається з підготовки вами всіх необхідних документів та сплати всіх необхідних платежів , і закінчується фотографуванням вас за допомогою спеціального обладнання в ОВІРі і організації відповідних перевірок ваших даних (за місцем прописки , видачі громадянського паспорта , за податковою , по базі даних МВС і т.д.).

Тобто , якщо вам , раптом , хто-небудь запропонує оформити закордонний паспорт без вашого особистої присутності – пам’ятаєте , що це нелегально і паспорт , швидше за все , виявиться фальшивим. Паспорт вважається дійсним протягом наступних з моменту його видачі десяти років. За винятком , якщо до того моменту він не прийде в непридатність за своїм фізичним станом і деяких інших показників. Ними можуть стати:

  • Брак чистих сторінок для проставлення на них нової візи
  • Термін дії закордонного паспорта є менше , ніж вимагає того країна , яку ви зібралися відвідати , на момент вашого з нею виїзду (від 3 – до 6 місяців)

 

Також , закордонний паспорт автоматично стає недійсним у разі , якщо він був пошкоджений , порваний , забруднений , або ж у ньому поставлять непотрібні штампи.

documenti.kiev.ua