Чи потрібен закордонний паспорт на дитину

З першого квітня поточного року Міграційна Служба приступила до виготовлення дитячих документів для виконання закордонних поїздок. На питання, чи потрібен дитині закордонний паспорт відповідь може бути тільки ствердна, адже отримання дитячого проїзного або вписування дитини в закордонний паспорт батьків більше неможливо.

Протягом певного часу ще можна буде ними користуватися, однак, зараз Україна почала інтеграцію з ЄС і якщо ви хочете виїхати за кордон, потрібен дитині закордонний паспорт.

Чи потрібен закордонний паспорт дітям до 14 років

Нагадаємо, що Державна Міграційна Служба України припинила видачу проїзних документів, які раніше використовувалися для перетинання кордону держави дитиною. Відповідаючи на питання, який закордонний паспорт робити дитині, варто відзначити, що служба видає спеціальні дитячі паспорта, дійсні протягом 4 років.

Чи потрібно отримувати закордонний паспорт дитині?

Варто зробити особливий акцент на тому, що перетин кордону з іноземними державами при відсутності нового паспорта все ще можливий – записи про дитину в закордонний батька, а також дитячі проїзні документи дійсні будуть ще протягом 3 років. До 2018 року діти раніше можуть проїжджати за кордон на підставі старих документів. Проте якщо у вас немає всього перерахованого, то потрібен дитині закордонний паспорт для виїзду однозначно.

documenti.kiev.ua