Оформлення закордонного паспорта онлайн

Влітку в нашій країні були запущені популярні держпослуги, які можна отримати в електронній формі. Відтепер можна оформити закордонний паспорт через інтернет без особливих проблем і зайвих питань.

Говорячи про біопаспорт через інтернет, варто розуміти, що ми ведемо мову про процедуру первинного оформлення або заміни паспорта, а також про можливість подачі заяви про уявлення субсидії та отриманні довідки про доходи від податкової служби. Виконати оформлення біопаспорт онлайн можна на сайті iGov.

Якщо ви бажаєте зробити закордонний паспорт онлайн, то після заповнення форми, на сайті через 20 днів (або менше) надається лист з копією документа про погодження. Або орган надасть аргументовану відмову.

Оформляючи паспорт без черги, потрібно заповнити невелику інформаційну форму, і система запише вас на прийом на певний час. Крім перерахованого, можна оплатити послугу, скориставшись готівкою або ж банківською картою.

У даний момент повністю зробити закордонний паспорт онлайн неможливо – потрібно знімати відбитки пальців і приходити робити фотографію на документ особисто.

documenti.kiev.ua