З якого віку дитині оформляють закордонний паспорт?

Оформлення закордонного паспорта чи біометричного паспорта можно почати з 17, 5 років. Якщо дитина навчається за кордоном – можно оформити з 16 років. Для цього потрібен стандартний пакет документів + ​​нотаріальний дозвіл від батьків на оформлення дорослого закордонного паспорта. Вартість така ж як і для дорослих.

До настання повноліття діти можуть їздити по дитячому проїзним документу. В деякі країни до 14 років дитина може виїжджати за кордон, якщо вона вписана в закордонний паспорт одного з батьків. У такому випадку поїздка повинна здійснюватися у супроводі батьків.

Перед здійсненням поїздки в певну країну, слід завчасно уточнити політику щодо в’їзду неповнолітніх дітей. Є ряд країн, де потрібна стандартний закордонний паспорт неповнолітній дитині.

Наші переваги:

 • Відсутність черг

  Вся процедура подачі документів зазвичай займає 5-15 хвилин. При самостійному оформленні це може розтягнутися на 6-8 годин.
 • Мінімальний пакет документів

  Усі необхідні документи: бланки та довідки (про несудимість і т.п.) ми самі оформляємо за вас. Таким чином економимо ваш час і нерви.
 • Прописка не має значення

  Тільки з нами можно оформити будь-який документ у Києві, навіть без київської реєстрації.
 • Термін оформлення від 1 дня до 1 місяця

  Ми допоможемо оформити документи за будь-який період: повільно і дешево або дуже швидко але дорожче.
documenti.kiev.ua