Зі скількох років можна отримати закордонний паспорт

Зі скількох років роблять закордонний паспорт в Україні – це питання дуже актуальне для кожного жителя країни, який хоче виїхати зі своєю дитиною за кордон. Згідно діючими в Україні законами, подавати папери, які потрібні на отримання такого документа може громадянин країни по досягненню 18-річного віку. Втім, якщо є необхідність виїжджати за межі держави раніше, то в такому випадку можна говорити про оформлення документа до досягнення повноліття.

Зі скільки років закордонний паспорт видають?

Якщо чекати до 18 немає можливості і виїхати потрібно якомога швидше, отримати документ дитина може також в 17 років за дозволом 2 батьків. Варто відзначити, що проживають на тимчасовій або постійній основі українські громадяни можуть подавати документи на оформлення документа вже після досягнення 16 років.

Зі скількох років можна отримати закордонний паспорт і на який термін?

Дітям, що проживають за межами України, закордонного паспорта роблять за заявою, підписаною двома батьків. Документ потрібно обов’язково завірити у нотаріуса. Також при подачі заяви для отримання паспорта потрібно надати папери, що підтверджують законність перебування дитини в державі.

Відзначимо, що дитячі документи до 16 років оформлюються терміном дії тільки на 4 роки, а якщо дитина досягла 16 років, то він отримає стандартний закордонний паспорт, який діє 10 років.

documenti.kiev.ua