Термін дії біометричного закордонного паспорта

Якщо вас цікавить термін дії біометричного документа, варто відразу зауважити, що ніяких відмінностей від звичайного Заграй тут немає – все ті ж 10 років. У випадку, якщо найближчим часом візовий режим з ЄС не скасують, активним мандрівникам доведеться міняти його значно частіше – коли вичерпають сторінки для віз, а також штампи про перетин кордону.
Варто відзначити, що для дітей біометричний закордонний паспорт термін дії має інший. Українська влада ввела новий тип документа, який замінить дитячий проїзний, не передбачений законом «Про демографічний реєстр» України. Зверніть увагу, що старі дитячі проїзні документи і записи про дітей в паспорті батьків залишаються дійсними до кінця терміну, який вказаний в цих паперах. Однак оформити нові проїзні або заново вписати дані про дитину в паспорт відтепер не представляється можливим.

До слова, багато європейських країн і раніше не визнавали дитячий проїзний, і тепер в Україні видається дитячий закордонний паспорт. Можна користуватися таким паспортом не більше, ніж 4 роки, видається до 16 років. Причина настільки малого терміну дії – швидка зміна зовнішності дитини і відсутність місця в бланку для приміщення сюди нових фотографій. До речі, в дитячі паспорта до виповнення дитині 14 років біометричні дані не вносяться, а в інтервалі з 14 до 16 років вносяться тільки за бажанням батьків.

documenti.kiev.ua