Що робити якщо закінчилися сторінки?

Нерідко у тих, хто часто їздить за кордон, закінчуються сторінки, призначені для проставляння віз, але термін дії закордонного паспорта ще не вийшов. У цьому випадку виникає необхідність в оформленні нового закордонного паспорта або біометричного. У Законі України не передбачено можливість

додавання додаткових сторінок в закордонний паспорт. При наявності в документи віз, тривалість яких ще не досягла кінця або інших віз, що представляють важливість, закордонний паспорт можно не здавати, а залишити як другий діючий.

Наші переваги:

 • Відсутність черг

  Вся процедура подачі документів зазвичай займає 5-15 хвилин. При самостійному оформленні це може розтягнутися на 6-8 годин.
 • Мінімальний пакет документів

  Усі необхідні документи: бланки та довідки (про несудимість і т.п.) ми самі оформляємо за вас. Таким чином економимо ваш час і нерви.
 • Прописка не має значення

  Тільки з нами можно оформити будь-який документ у Києві, навіть без київської реєстрації.
 • Термін оформлення від 1 дня до 1 місяця

  Ми допоможемо оформити документи за будь-який період: повільно і дешево або дуже швидко але дорожче.
 1. Vladimir Reply

  Добрый день.Нахожусь в Тайланде уже 8 месяцев. Закончились страницы для виз. Вклеивать у нас нельзя, соответственно нужно менять passport. Можно ли это сделать каким-то образом, чтобы не лететь ради этого в Киев? Заранее благодарю за ответ.

  • Администратор Reply

   либо приезжать в Украину, либо через украинское консульство

 2. татьяна Reply

  Здравствуйте, вопрос: загранпаспорт действителен до 2020,но нет чистых страниц, и я проживаю не на территории Украины, вы способствуете в таких ситуациях? Спасибо

  • Администратор Reply

   да можно оформить еще один паспорт

 3. Андрей Reply

  Добрый день, Прописка Севастопольская, внутренний паспорт без фото 45 лет,просрочен с ноября 2013. Один загранпаспорт уже есть, второй где-то в Севастополе или Херсоне, никто не знает где-) его надо аннулировать и получить новый. Чем можете помочь?

  • Администратор Reply

   в ОВИР по пробуйте подойти

 4. иоанна Reply

  сколько стоит ваша услуга для оформления второго загранпаспорта и нужно ли присутствие человека лично?

  • Администратор Reply

   На этой странице указанны все цены. Чтоб оформить второй просто идет доплата +150 грн к указанным ценам. В эту стоимость включены все платежи и наши услуги.
   Личное присутствие при подаче документов нам не нужно. Но придется 1 раз посетить овир вне очереди с нашим менеджером.

Задайте вопрос

*

documenti.kiev.ua