Оформити закордонний паспорт у Києві без реєстрації в столиці?

Для оформлення закордонного паспорта чи біометричного закордонного паспорта потрібно реєстрація на території України. При самостійному оформленні звертатися можно тільки в ВГІРФО за місцем реєстрації.

Але якщо робити закордонний паспорт з нашою допомогою – реєстрація не має значення. Таким чином будь-який громадянин нашої країни може оформити документи в Києві, навіть без київської реєстрації.

Для того щоб отримати закордонний паспорт з нашою допомогою, необхідно надати документи: паспорт і код і відвідати ВГІРФО разом з нашим представником. Весь процес відбувається поза чергою і займає близько 10 хвилин. Крім закордонного паспорта ми допомагаємо в оформленні дитячого проїзного документа, оформленні довідок про несудимість, вписування дітей у закордонний паспорт батьків і т.п.

Наші переваги:

 • Відсутність черг

  Вся процедура подачі документів зазвичай займає 5-15 хвилин. При самостійному оформленні це може розтягнутися на 6-8 годин.
 • Мінімальний пакет документів

  Усі необхідні документи: бланки та довідки (про несудимість і т.п.) ми самі оформляємо за вас. Таким чином економимо ваш час і нерви.
 • Прописка не має значення

  Тільки з нами можливо оформити будь-який документ у Києві, навіть без київської реєстрації.
 • Термін оформлення від 1 дня до 1 місяця

  Ми допоможемо оформити документи за будь-який період: повільно і дешево або дуже швидко але дорожче.
documenti.kiev.ua