Закордонний паспорт іногороднім

Терміни і вартість оформлення закордонних паспортів та біометричних паспортів у Києві та інших містах можуть відрізнятися дуже сильно. Обласні ВГІРФО можуть випускати закордонні паспорти по 3 місяці, у той час як у Києві це можно зробити і за 1 день. Так само останнім часом ВГІРФО стали масово змушувати клієнтів оплачувати “необов’язкові” платежі, без яких просто не приймають документи.

У результаті в Києві закордонний паспорт виходить значно швидше і дешевше. Наша компанія допоможе оформити закордонний паспорт у Києві з будь реєстрацією на території України. Подача документів займає близько 10 хвилин і потрібно тільки паспорт і код. Всі додаткові бланки та довідки, в т.ч. про несудимість ми беремо самостійно. Додатково можемо відразу вписати дітей у ваш закордонний паспорт або оформити дитячий проїзний документ.

Якщо ви живете не в столиці – передзвоніть нам за день до приїзду і ми заздалегідь все підготуємо. Таким чином закордонний паспорт можно оформити якщо приїхати до Києва лише на 1 день. Вже готовий документ зможете забрати або ви або наш співробітник (за дорученням) і відправити його до вас будь-яким доступним способом.

Наші переваги:

 • Відсутність черг

  Вся процедура подачі документів зазвичай займає 5-15 хвилин. При самостійному оформленні це може розтягнутися на 6-8 годин.
 • Мінімальний пакет документів

  Усі необхідні документи: бланки та довідки (про несудимість і т.п.) ми самі оформляємо за вас. Таким чином економимо ваш час і нерви.
 • Прописка не має значення

  Тільки з нами можно оформити будь-який документ у Києві, навіть без київської прописки.
 • Термін оформлення від 1 дня до 1 місяця

  Ми допоможемо оформити документи за будь-який період: повільно і дешево або дуже швидко але дорожче.

documenti.kiev.ua