Як оформити закордонний паспорт за кордоном?

Дуже часто до нас звертаються клієнти, які перебувають за кордоном і потребують оформлення нового закордонного паспорта, з причини закінчення його терміну дії, втрати або відсутності порожніх сторінок.

У таких випадках рекомендуємо звертатися до наше консульство в тій країні, де ви знаходитесь. Але в більшості випадків нашим громадянам відмовляють у допомозі з оформлення закордонних паспортів. і майже завжди доводиться приїжджати в Україну для проходження всієї процедури.

У таким випадках є 2 варіанти:

Варіант 1: оформити закордонний паспорт за 1 добу і полетіти по ньому назад за кордон. Для цього необхідно прибути в Київ на 1 день, подати нам копію паспорта та коду, сфотографуватися на закордонний паспорт. Через день можно забрати готовий документ і по ньому відлітати.

Варіант 2: подати документи на оформлення і повертаєтесь назад по старому паспорту. Подаєте нам документи, фотографуєтеся, оформлюєте довіреність і в цей же день відлітаєте за кордон. Довіреність на право забрати ваш документ можете виписати як на своїх друзів, родичів так і на наших співробітників. Після виходу закордонного паспорта людина забирає його і відправляє поштою або приватної службою доставки до вас.

Порада: якщо у вас є діти – рекомендуємо їх відразу вписати в ваш закордонний паспорт або оформити їм дитячий проїзний документ. Таким чином надалі не доведеться зайвий раз витрачати час і гроші на приїзд до України.

Так само зверніть увагу, що з 2011 року змінилися правила транслітерації. Таким чином написання вашого імені та прізвища може змінитися. Ми допоможемо залишити потрібне написання.

Наші переваги:

 • Відсутність черг

  Вся процедура подачі документів зазвичай займає 5-15 хвилин. При самостійному оформленні це може розтягнутися на 6-8 годин.
 • Мінімальний пакет документів

  Усі необхідні документи: бланки та довідки (про несудимість і т.п.) ми самі оформляємо за вас. Таким чином економимо ваш час і нерви.
 • Прописка не має значення

  Тільки з нами можно оформити будь-який документ у Києві, навіть без київської реєстрації.
 • Термін оформлення від 1 дня до 1 місяця

  Ми допоможемо оформити документи за будь-який період: повільно і дешево або дуже швидко але дорожче.
documenti.kiev.ua