Закордонний паспорт

Для того, щоб оформити новий закордонний паспорт або біометричний закордонний паспорт для виїзду за кордон швидко і без зайвої суєти – найкраще заздалегідь з’ясувати перелік документів, які необхідно надати. Головним документом, на підставі якого оформляється закордонний паспорт, є паспорт громадянина України. Сам паспорт слід лише пред’явити при подачі документів. Заздалегідь необхідно підготувати копії сторінок паспорта, в яких є відмітки, у двох примірниках.

Закордонний паспорт можно оформити за різний період, від 1 до 30 днів. Залежно від цього вартість оформлення закордонного паспорта може відрізнятися в кілька разів. Так само на ціну може впливати ваша реєстрація. Крім паспорта слід підготувати копію ідентифікаційного коду. Знадобиться одна копія цього документа. Якщо ж до цього вже оформлявся паспорт для виїзду за кордон – його так само необхідно пред’явити.

Кілька ускладнюється процес оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон для чоловіків від 18 до 25 років. Якщо вони не проходили службу, додатково необхідно взяти довідку з військкомату. Тим, хто вже відслужив покладений термін, необхідно пред’явити військовий квиток і надати його ксерокопію.

Тим, у кого є діти, необхідно вписати їх у свої закордонні паспорти. Для цього знадобиться свідоцтво про народження дитини або її паспорт. Якщо дитині вже виповнилося 2,5 року – так само знадобиться 4 матові фотографії розміру 3,5 * 4,5. Якщо діти будуть перетинати кордон, без батьків – необхідно зробити дитячий проїзний документ. Термін його дії 3 роки. Наша фірма допоможе без проблем оформити будь-який документ для виїзду за кордон.

Наші переваги:

 • Відсутність черг

  Вся процедура подачі документів зазвичай займає 5-15 хвилин. При самостійному оформленні це може розтягнутися на 6-8 годин.
 • Мінімальний пакет документів

  Усі необхідні документи: бланки та довідки (про несудимість і т.п.) ми самі оформляємо за вас. Таким чином економимо ваш час і нерви.
 • Прописка не має значення

  Тільки з нами можно оформити будь-який документ у Києві, навіть без київської прописки.
 • Термін оформлення від 1 дня до 1 місяця

  Ми допоможемо оформити документи за будь-який період: повільно і дешево або дуже швидко але дорожче.

documenti.kiev.ua