Біометричний паспорт

Оформлення біометричного закордонного паспорта в Києві. Саме завдяки цьому документу можно буде без віз вільно пересуватися по всій Єврозоні. Власинки звичайних закордонних паспортів старого зразка для перетину Шенгенської зони будуть змушені або оформити біометричний, або оформити візу в посольстві. Відмінність звичайного закордонного паспорта від біометричного полягає в наявності чіпа , який зберігає в собі інформацію про власника . У більшості випадків це або дані відбитка пальця або сітківки ока. Таким чином документ підробити стає неможливо.

Для оформлення біометричного закордонного паспорта необхідні такі документи:

 • Паспорт громадянина України
 • ідентифікаційний код
 • Хлопцям до 25 років необхідно мати військовий квиток або довідку з військкомату.

 

Істотні зміни відбулися для батьків , які бажають вписати дітей у свій закордонний паспорт або оформити дитячий проїзний документ. Тепер це буде неможливо. Дітям доведеться оформити окремий дитячий біометричний закордонний паспорт. Зазвичай в наших ВГІРФО так завжди були дуже великі черги. З початком друку біометричних – кількість клієнтів збільшиться вдвічі , відповідно і черги теж. Оформити біометричний паспорт без черги можно, користуючись нашими послугами. Для цього достатньо принести нам копії необхідних документів та сфотографуватися позачергово. Вартість нових паспортів з’явиться на нашому сайті як тільки уряд затвердить офіційні ціни і почнеться процес їх друку. Слідкуйте за новинами.

Наші переваги:

 • Відсутність черг

  Вся процедура подачі документів зазвичай займає 5-15 хвилин. При самостійному оформленні це може розтягнутися на 6-8 годин.
 • Мінімальний пакет документів

  Усі необхідні документи: бланки та довідки (про несудимість і т.п.) ми самі оформляємо за вас. Таким чином економимо ваш час і нерви.
 • Прописка не має значення

  Тільки з нами можно оформити будь-який документ у Києві, навіть без київської прописки.
 • Термін оформлення від 1 дня до 1 місяця

  Ми допоможемо оформити документи за будь-який період: повільно і дешево або дуже швидко але дорожче.

documenti.kiev.ua