Документи для закордонного паспорта

Документы для загранпаспорта Для оформлення закордонного паспорта чи біометричного паспорта нашим клієнтам  потрібні всього 2 документи:

 •     Внутрішній паспорт громадянина України
 •     Ідентифікаційний код

 

Виняток є тільки для хлопців у віці до 25 років, їм додатково потрібно військовий квиток або довідка з військкомату.

Важливо: ми не беремо собі оригінали ваших документів. Нам потрібні тільки копії. Оригінали потрібні лише для звірки. Так само ми оформляємо дитячі проїзні документи і вписуємо дітей в закордонний паспорт батьків.

При самостійному оформленні закордонного паспорта ВГІРФО може вимагати значно більший перелік документів. При цьому вартість закордонного паспорта може бути навіть вище, тому що змушують оплачувати страховки, додаткові послуги, консультації та інші “необов’язкові” платежі!

Так само терміни отримання в ВГІРФО значно вище: до 45 днів, в той час як у нас можно отримати закордонний паспорт навіть за 1 день. Ще один мінус самостійного оформлення – прив’язка до місця реєстрації. З нами це не має значення, ми можемо оформити закордонний паспорт у Києві з будь-якою реєстрацією на території України.

Наші переваги:

 • Відсутність черг

  Вся процедура подачі документів зазвичай займає 5-15 хвилин. При самостійному оформленні це може розтягнутися на 6-8 годин.
 • Мінімальний пакет документів

  Усі необхідні документи: бланки та довідки (про несудимість і т.п.) ми самі оформляємо за вас. Таким чином економимо ваш час і нерви.
 • Прописка не має значення

  Тільки з нами можно оформити будь-який документ у Києві, навіть без київської прописки.
 • Термін оформлення від 1 дня до 1 місяця

  Ми допоможемо оформити документи за будь-який період: повільно і дешево або дуже швидко але дорожче.

documenti.kiev.ua