Як оформити закордонний паспорт студенту

Закордонний паспорт – це документ, що засвідчує особу і підтверджує громадянство людини, перетинає межі іноземної держави.
Як оформити закордонний паспорт студенту?

Новий біометричний закордонний паспорт, який видається в Україні, володіє синьою обкладинкою, а також спеціалізованої полікарбонатною сторінкою, де на заводі наносяться дані про власника документа. Крім цього, в обкладинку вбудований спеціальний електронний чіп, в якому зашита інформація про держателя. Новий документ може похвастати 25 ступенями захисту.

Варто звернути увагу, що закордонний паспорт студент і будь-який інший громадянин України зможе отримати лише на 10 років, після чого його потрібно міняти. Звертатися в ОВІР можна не тільки за місцем проживання, але також і в місцеву організацію, незалежно від прописки громадянина.

Прискорений порядок оформлення закордонного паспорта – до 10 днів, стандартний досягає 1 місяця.

Документи на закордонний паспорт для студентів

  • Перше і найголовніше – український цивільний паспорт. Потрібно зняти копію з першої сторінки документа, другої сторінки паспорта, а також сторінки з реєстрацією.
  • Іногородні студенти повинні надати в ОВІР копію залікової книжки або студентського квитка.
  • Також для отримання Заграй потрібна довідка ІПН, причому ПІБ повинна збігатися з даними на першій сторінці українського паспорта.
  • Для чоловіків, які не досягли 25 років, потрібно докласти довідку з військкомату або ж військовий квиток.
  • Також до пакету документів додаються квитанції про оплату державного мита та ціни бланка.
  • Якщо людина, що подає документи, є інвалідом першої або другої групи, державне мито їм не сплачується
documenti.kiev.ua