Шенгенська віза

Наше агентство допоможе вам оформити Шенгенську візу, з гарантією результату.

Для оформлення візи вам необхідно:

1. Зателефонувати до нашого контакт-центр, після чого наші досвідчені фахівці проконсультують вас про перелік документів і цінах оформлення необхідної вам візи.

2. Подати список документів фахівцям нашого офісу. Якщо яких або документів у вас буде не вистачати, то ми проконсультуємо як їх найпростіше оформлювати. Всі бланки і анкети ми заповнимо за вас що виключить можливі помилки. Необхідні переклади і нотаріальні завірення можна зробити у нас в офісі.

3. Отримати паспорт з готовою візою в призначений день.

консультация по шенгенской визе

У нас вы можете заказать оформление:

ВИЗА В ПОЛЬШУ– ВИЗА В ГРЕЦИЮ
ВИЗА В ЧЕХИЮВИЗА В ИТАЛИЮ
ВИЗА В ВЕНГРИЮВИЗА ВО ФРАНЦИЮ
– ВИЗА В ГЕРМАНИЮВИЗА В ПОРТУГАЛИЮ
– ВИЗА В ИСПАНИЮВИЗА В ЭСТОНИЮ
ВИЗА В ЛИТВУВИЗА В НИДЕРЛАНДЫ
ВИЗА В БОЛГАРИЮВИЗА В ХОРВАТИЮ
ВИЗА В РУМЫНИЮКИПР ВИЗА
ВИЗА В ВЕЛИКОБРИТАНИЮВИЗА В ЛИТВУ
ВИЗА В СЛОВАКИЮ

 

Вигоди при оформленні візи у нас:

– ГАРАНТІЯ отримання візи; – ЕКОНОМІЯ СИЛ, вам не доведеться возитися з заповненням різних паперів, ми самі заповнимо всі необхідні анкети і подамо в посольство; – ЕКОНОМІЯ ЧАСУ, вам не доведеться стояти в чергах перед посольством або їхати казна-куди, наші співробітники перевірять всі документи і вирішать питання з посольством, і, якщо ж потрібно буде пройти співбесіду, ми домовимось про найбільш зручному для вас час його проведення; – При подачі документів, з вами відразу ж обумовлюються всі терміни оформлення, щоб вам було зручніше спланувати свій час, і бути впевненим в результаті; – Правильне співвідношення ціни і якості. Наша фірма працює на ринку вже більше восьми років на благо своїх клієнтів. Допоможемо зробити вам шенгенську візу без зайвого клопоту. Наша робота, в першу чергу, починається з консультації наших клієнтів, щоб підібрати найбільш вдалий для них варіант оформлення. Також, проконсультуємо їх по усіх потрібних питань: через якийсь посольство краще робити, як потрібно поводитися на співбесіді з консулом і при проходженні митної служби, які можуть знадобитися документи і так далі. З нашою допомогою ви зможете оформити:

туристичну візу (зазвичай – короткострокова, для проведення відпочинку)
бізнес-візу, якщо плануєте поїздку пов’язану з роботою
робочу візу, якщо ви офіційно працевлаштувалися за кордоном
мульти візу
у випадку якщо ви плануєте зробити кілька поїздок, або вам потрібно більш довге перебування в тій країні, але, за умови, що раніше у вас вже були їхні візи. Від вас вимагається лише підвезти нам пакет документів, тобто:

закордонний паспорт
громадянський паспорт
фото розміром 3,5 х 4,5
свідоцтво про народження дитини (якщо планується сімейний відпочинок)
Про все інше наші фахівці подбають самі.

zakazat


documenti.kiev.ua