Продовжити закордонний паспорт

Дуже часто до нас звертаються клієнти з проханням продовжити термін дії закордонного паспорту. На дане питання одна відповідь: за законом закордонні паспорти та біометричний паспорт не продовжуються а випускається новий документ. У вкрай рідкісних випадках можливе продовження (напр. в країні довго відсутні бланки тощо). Так само варто знати, що маючи на руках продовжений закордонний паспорт – виникнуть проблеми на митниці. Винятком можуть бути країни з безвізовим режимом. Але й туди можуть не впустити. У зв’язку з цим рекомендуємо просто оформити новий закордонний паспорт. Це ж стосується і дитячого проїзного документа.

Порада: за законом можно мати одночасно 2 діючих закордонного паспорта. Радимо незадовго до закінчення 1 подати документи на оформлення 2 закордонного паспорту. Таким чином можно не поспішати і не переплачувати за терміновий закордонний паспорт, тому що ціни залежать від терміновості оформлення.

Наші переваги:

 • Відсутність черг

  Вся процедура подачі документів зазвичай займає 5-15 хвилин. При самостійному оформленні це може розтягнутися на 6-8 годин.
 • Мінімальний пакет документів

  Усі необхідні документи: бланки та довідки (про несудимість і т.п.) ми самі оформляємо за вас. Таким чином економимо ваш час і нерви.
 • Прописка не має значення

  Тільки з нами можно оформити будь-який документ у Києві, навіть без київської реєстрації.
 • Термін оформлення від 1 дня до 1 місяця

  Ми допоможемо оформити документи за будь-який період: повільно і дешево або дуже швидко але дорожче.
documenti.kiev.ua