Довідка про несудимість

Довідка про відсутність судимості – це важливий документ для кожного громадянина України. Отримати її можно в Києві за 1 день. Багато людей помилково вважають, що довідка про несудимість необхідна виключно для того, щоб зробити закордонний паспорт. При подачі документів необхідно в обов’язковому порядку уточнити, для чого конкретно необхідний документ.

Ціни та терміни оформлення довідки про несудимість:

1 день — 250 грн

3 дні — 200 грн

1 тиждень— 150 грн

 

Для оформлення достатньо надати нам копію паспорта.

Причин, за якими може знадобитися довідка, безліч. Громадяни України можуть замовляти довідку про відсутність судимості при втраті громадянського паспорта. Так само вона потрібна при оформленні кредитів у банках, при отриманні дозволу на придбання та носіння зброї. Необхідність в документі виникає, якщо громадянин України проходить свідком у кримінальній справі, при появі різних непорозуміннях з правоохоронними органами. Для того щоб усиновити дитину, так само виникає необхідність в отриманні довідки. Неодмінно вона знадобиться для оформлення закордонного паспорта України для виїздів за кордон, в посольстві для візи, при виїзді за кордон на постійне місце проживання, а так само при виїзді на тривалий період часу за умови отримання роботи.Справка о несудимости

Наші переваги:

 • Відсутність черг

  Вся процедура подачі документів зазвичай займає 5-15 хвилин. При самостійному оформленні це може розтягнутися на 6-8 годин.
 • Мінімальний пакет документів

  Усі необхідні документи: бланки та довідки (про несудимість і т.п.) ми самі оформляємо за вас. Таким чином економимо ваш час і нерви.
 • Прописка не має значення

  Тільки з нами можно оформити будь-який документ у Києві, навіть без київської прописки.
 • Термін оформлення від 1 дня до 1 місяця

  Ми допоможемо оформити документи за будь-який період: повільно і дешево або дуже швидко але дорожче.


documenti.kiev.ua