Закордонний паспорт за 1 день

Офіційно ВГІРФО випускають термінові закордонні паспорти за термін 2 тижні, але з нашою допомогою його можно отримати всього за 1 добу. Це може бути зручно як киянам так і іногороднім, які будуть в столиці проїздом або їдуть спеціально для оформлення закордонного паспорта.

Процедура дуже проста і комфортна: необхідно принести мінімальний пакет документів (паспорт і код) і сфотографуватися позачергово. На цьому все. Іншу роботу ми зробимо самі: оплатимо всі квитанції, замовимо довідку про несудимість, заповнимо безліч бланків та анкет, і т.п. Головне – проконтролюємо випуск закордонного паспорта вчасно без затримки! Вам лише буде потрібно прийти наступного дня і забрати готовий документ.

Так само ми допоможемо оформити закордонний паспорт і за більш тривалий період, 2, 3, 5, 10 і 30 днів. Чим повільніше – тим дешевше. Всі ціни та строки можете подивитися тут. Так само у нас є послуга термінового оформлення дитячого проїзного документа і вписування дітей в закордонний паспорт батьків. Ми одними з пеших почнемо робити біометричні паспорти.

Наші переваги:

 • Відсутність черг

  Вся процедура подачі документів зазвичай займає 5-15 хвилин. При самостійному оформленні це може розтягнутися на 6-8 годин.
 • Мінімальний пакет документів

  Усі необхідні документи: бланки та довідки (про несудимість і т.п.) ми самі оформляємо за вас. Таким чином економимо ваш час і нерви.
 • Прописка не має значення

  Тільки з нами можно оформити будь-який документ у Києві, навіть без київської прописки.
 • Термін оформлення від 1 дня до 1 місяця

  Ми допоможемо оформити документи за будь-який період: повільно і дешево або дуже швидко але дорожче.

documenti.kiev.ua